
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta - Sisteme Videoconferinta (49) - Accesorii videoconferinta (87) - Speakerphones USB (31) · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
PanaCast USB Hub
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 4 | 8 zile |
Pret: 140.33 € (cu TVA 21%: 169.80 €)
743.15 RON (cu TVA 21%: 899.21 RON)
incl. 2 pins EU charger (Ports: USB 3.2 Gen 1 Type-A x2, USB 3.2 Gen 1 Type-C x1, HDMI x1, VGA x1, Ethernet LAN x1, USB Type-C Host Cable 1m)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Conexiune | |
| Interfaţă gazdă | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 1 |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Mufă jack CC-intrare | Nu |
| Reţea | |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Performanță | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Cititor card integrat | Nu |
| Interfețe hub | USB tip-C, USB 3.0, HDMI, RJ-45, USB 2.0 Type-A |
| Ţara de origine | China |
| Datele de ambalare | |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Lăţime ambalaj | 155 mm |
| Adâncimea ambalaj | 155 mm |
| Înălţime ambalaj | 55 mm |
| Greutatea pachetului | 100 g |

Pret lichidare: 350.00 RON

Pret lichidare: 1,297.00 RON

Pret promo: 1.50 € până la 30/06/26
Pret lista: 2.47 EUR fara TVA

Pret promo: 32.27 € până la 30/06/26
Pret lista: 43.96 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)