
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 21-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
C9352AE Cartus inkjet No.22 tricolor ORIGINAL, 5ml, 165pag
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 6 | 3 zile |
Pret: 30.88 € (cu TVA 21%: 37.37 €)
163.32 RON (cu TVA 21%: 197.61 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Tip culoare cerneală | Cerneală bazată pe colorant |
| Culori de imprimare | Cyan, Magenta, Galben |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare cu jet de cerneală |
| BCP culoare Bubble grafic | Tricolor |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Compatibilitate | HP DeskJet 3940, D1460, D1530, D1560, D2360, D2460, F2180, F2187, F2290, F335, F370, F380, F390, F4180 / HP OfficeJet 4355, 5610, J3680, J5520 / HP PSC 1410 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Număr cartușe cerneală colorată | 1 |
| Volum cerneală color | 5 ml |
| Randament pagini în cerneală color | 165 pagini |
| Tip cerneală | Cerneală pe bază de pigment |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Standard |
| Cod OEM | C9352AE |
| Ţara de origine | Singapore |
| Cantitate pe cutie | 1 buc. |
| Materiale de imprimare perioada de valabilitate | 1.5 An(i) |
| Culoare | Da |
| Segment HP | Companii |
| Conditii de mediu | |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 5 - 95% |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -15 - 35 °C |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 15 - 35 °C |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 - 95% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 141 milimetri |
| Adâncime | 37 milimetri |
| Înălţime | 131 milimetri |
| Greutate | 40 g |
| Lăţime ambalaj | 141 milimetri |
| Adâncimea ambalaj | 131 milimetri |
| Înălţime ambalaj | 37 milimetri |
| Greutatea pachetului | 70 g |
| Tip ambalaj | Ambalaj blister |
| Alte caracteristici | |
| Notă de subsol de randament a paginii | ISO/IEC 24711 |
| Dimensiuni ambalaj (LxlxH) | 141 x 131 x 37 milimetri |
| Greutate goala | 29,9 g |
| Greutatea cutiei principale | 4,51 kilograme |
| Cantitatea de cutii sau cartoane principale | 60 buc. |
| Mai mari dimensiuni bax (L x D x H) | 579 x 194 x 251 |
| Palet dimensiuni (UE) | 800 x 1200 x 1158 milimetri |
| Stacking numărul pentru paleţi | 1 buc. |
| Tipuri de rezerve de cerneală compatibilă | Dye-based |
| Picătură de cerneală | 5 pl |
| Detalii tehnice | |
| Conţinut pachet | Ink cartridge |

Pret lichidare: 1.75 RON

Pret lichidare: 110.00 €

Pret: 82.52 €

Pret promo: 8,056.46 RON până la 31/05/26
Pret lista: 8,233.78 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)