
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 21-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
CB381A Cartus toner No.824A cyan pt. HP CP6015/ CM6040MFP, 21k
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 1 | 1 zi |
Pret: 74.17 € (cu TVA 21%: 89.75 €)
392.24 RON (cu TVA 21%: 474.61 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Cyan |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Compatibilitate | HP LaserJet CM6030, CM6040, CP6015 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner color | 21000 pagini |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Standard |
| Cod OEM | CB381A |
| Overall recycled content | 13% |
| Cantitate pe cutie | 1 buc. |
| Ţara de origine | Japonia |
| Segment HP | Afaceri mici medii |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 17 - 25 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 - 80% |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 40 °C |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 - 90% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 584 mm |
| Adâncime | 130 mm |
| Înălţime | 195 mm |
| Greutate | 850 g |
| Lăţime ambalaj | 584 mm |
| Adâncimea ambalaj | 130 mm |
| Înălţime ambalaj | 195 mm |
| Greutatea pachetului | 1,55 kg |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Palet dimensiuni (UE) | 1200 x 790 x 1143 mm |
| Cod UNSPSC | 44103103 |
| Stacking numărul pentru paleţi | 4 buc. |
| Detalii tehnice | |
| Număr maxim cartoane stivuite | 20 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet (EU) | 12 buc. |
| Conţinut pachet | 1 cartuş |

Pret lichidare: 25.00 €

Pret lichidare: 0.05 RON

Pret promo: 13,216.56 RON până la 31/05/26
Pret lista: 13,404.83 lei fara TVA

Pret promo: 7,812.65 RON până la 31/05/26
Pret lista: 7,923.94 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)