
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta - Sisteme Videoconferinta (49) - Accesorii videoconferinta (87) - Speakerphones USB (31) · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
PanaCast USB Cable, USB 3.0, 2m, USB-C to USB-A
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 7 | 8 zile |
Pret: 37.87 € (cu TVA 21%: 45.83 €)
200.56 RON (cu TVA 21%: 242.68 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Versiune USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lungime cablu | 2 m |
| Conector 1 | USB A |
| Conector 2 | USB C |
| Conector 1 gen | Tată |
| Conector 2 genuri | Tată |
| Factor de formă conector 1 | Drept |
| Factor de formă conector 2 | Drept |
| Culoarea produsului | Negru |
| Produse compatibile | Jabra PanaCast 50 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 77 g |
| Datele de ambalare | |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Conținut pachet | USB-C to USB-A cable 2m/6.6 ft (USB 3.0) |

Pret lichidare: 3.99 RON

Pret lichidare: 3.00 RON

Pret promo: 415.00 RON până la 29/05/26
Pret lista: 102.29 EUR fara TVA

Pret promo: 15,386.53 RON până la 31/05/26
Pret lista: 15,650.30 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)