
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 21-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
C500S2MG Cartus toner Magenta, ORIGINAL, Standard Capacity, 1500 pag
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 1 | 1 zi |
Pret lichidare: 230.00 RON (cu TVA 21%: 278.30 RON)
C500S2MG Toner Original Magenta pentru Lexmark C500, 1500 pag la 5% acoperire
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Magenta |
| Randament pagină toner color | 1500 pagini |
| Returnare & reciclare cartuș | Da |
| Ţara de origine | Thailanda |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutatea pachetului | 0,94 g |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni ambalaj (LxlxH) | 358 x 216 x 92 milimetri |
| Culoare | Da |
| Arhivă de viaţă de depozitare | 2 An(i) |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 358,1 x 215,9 x 91,4 milimetri (14.1 x 8.5 x 3.6") |
| În greutate de paleţi (imperial) | 214,5 kilograme (473 lbs) |
| Greutate pachet (imperial) | 0,939 kilograme (2.07 lbs) |

Pret lichidare: 2.30 RON

Pret lichidare: 1,200.00 RON

Pret promo: 160.88 € până la 30/06/26
Pret lista: 186.99 EUR fara TVA

Pret: 101.86 €
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)