
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 21-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
106R03048 Set 2 cartuse toner negru ORIGINAL Standard Capacity, 2x1500 pag
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 2 | 1 zi |
| 2 | 3 zile |
Pret promo: 115.58 € (cu TVA 21%: 139.85 €)
611.19 RON (cu TVA 21%: 739.54 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 125.19 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Phaser 3020/WorkCentre 3025 |
| Cantitate per ambalaj | 2 buc. |
| Randament pagină toner negru | 3000 pagini |
| Culoarea produsului | Negru |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime ambalaj | 33 mm |
| Adâncimea ambalaj | 33,7 mm |
| Înălţime ambalaj | 10,8 mm |
| Greutatea pachetului | 1,5 kg |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |

Pret lichidare: 31.00 RON

Pret lichidare: 0.75 RON

Pret promo: 8,687.80 RON până la 30/06/26
Pret lista: 9,380.85 lei fara TVA

Pret promo: 10,413.58 RON până la 31/05/26
Pret lista: 10,561.92 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)