
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
101R00664 Drum Cartridge pentru Xerox B205, B210, B215, 10K
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 2 | 1 zi |
| 1 | 2 zile |
Pret promo: 64.87 € (cu TVA 21%: 78.50 €)
343.54 RON (cu TVA 21%: 415.69 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 70.27 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Xerox B205 Multifunction Printer Xerox B210 Printer Xerox B215 Multifunction Printer |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Ţara de origine | China |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime ambalaj | 342,9 mm |
| Adâncimea ambalaj | 94 mm |
| Înălţime ambalaj | 266,7 mm |
| Greutatea pachetului | 970 g |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 342,9 x 94 x 266,7 mm (13.5 x 3.7 x 10.5") |
| Greutate pachet (imperial) | 0,971 kg (2.14 lbs) |

Pret lichidare: 89.00 RON

Pret lichidare: 389.00 RON

Pret promo: 3,736.43 RON până la 31/05/26
Pret lista: 4,184.39 lei fara TVA

Pret promo: 164.28 € până la 30/06/26
Pret lista: 924.77 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)