
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC - Sisteme PC All-In-One (117) - Servere si accesorii (16) - Monitoare LCD (476) - Memorii Externe USB (80) - Diverse periferice PC (50) - Patch cord (1024) - Software (53) - Licente, Suport si Garantii (1) - Scule si echipamente diverse retea (54) - Conectica si accesorii retea (37) - Cablu retea in rola (17) - NAS (Network Attached Storage) (25) - Rackuri si accesorii rack (34) - Routere si Sisteme Mesh (120) - Adaptoare si placi de retea (25) - Mouse (209) - Tastaturi (175) - Kit tastatura si mouse (90) - Camere Web (36) - Microfoane si accesorii (7) - HDD Extern (75) - SSD Extern (88) - Hub USB, Docking (175) - Boxe PC, portabile (54) - Periferice gaming (14) - Access Point-uri si Range Extendere (25) - Switch-uri (74) - Firewall si securitate retea (1) - Surse si Alimentatoare Retea (3) - Cabluri si adaptoare video (257) - Cabluri si adaptoare de date (130) - Cabluri si adaptoare audio (22) - Switch, KVM, distribuitoare (20) - Procesoare PC (20) - Placi de baza (171) - Placi video (55) - Memorii RAM (73) - HDD Intern (66) - SSD Intern (97) - Surse alimentare PC (46) - Carcase PC (43) - Alte componente PC (110) - Sisteme PC Desktop (174) - Carduri memorie (97) · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Boxa portabila Charge 5 Teal
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Difuzare | |
| Număr de difuzoare | 1 |
| Număr radiatoare pasive | 2 |
| Difuzor pentru frecvențe înalte (Tweeter) | Da |
| Diametru tweeter | 2 cm |
| Diametru tweeter | 1,91 cm (0.75") |
| Diametru woofer (imperial) | 10,2 cm (4") |
| Diametru woofer | 9 cm |
| Audio | |
| Puterea RMS | 30 W |
| Gama de frecvenţă | 60 - 20000 Hz |
| Peak Music Putere de ieşire (PMPO) | 30 W |
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu & Wireless |
| Wi-Fi | Nu |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Conectivitate USB | Da |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Nu |
| AirPlay | Nu |
| Lungime cablu | 1,2 m |
| Design | |
| Tipul de produs | Boxă portabilă stereo |
| Culoarea produsului | Turcoaz |
| Material carcasă | Din material plastic |
| Control volum | Butoane |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Caracteristici protecție | Rezistent la praf, Rezistent la apă |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP67 |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Performanță | |
| Utilizare recomandată | Universală |
| Cititor card integrat | Nu |
| Egalizator | Da |
| Sisteme mobile de operare suportate | Android, iOS |
| Managementul energiei | |
| Tip baterie | Baterie încorporată |
| Tehnologia bateriei | Polimer Litiu (LiPo) |
| Performanţa bateriei | 7500 mAh |
| Battery capacity | 27 Wh |
| Durată baterie (max) | 20 h |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 223 mm |
| Adâncime | 94 mm |
| Înălţime | 96,5 mm |
| Greutate | 960 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 130 mm |
| Adâncimea ambalaj | 120 mm |
| Înălţime ambalaj | 257 mm |
| Greutatea pachetului | 1,6 kg |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Cabluri incluse | USB tip-C |
| Telecomandă inclusă | Nu |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Detalii tehnice | |
| Greutate netă palet | 469,1 kg |
| Alte caracteristici | |
| Adaptor AC legat | Nu |

Pret lichidare: 51.90 RON

Pret lichidare: 600.00 RON

Pret promo: 180.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 223.46 EUR fara TVA

Pret promo: 86.05 € până la 30/06/26
Pret lista: 91.34 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)