
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC - Sisteme PC All-In-One (117) - Servere si accesorii (16) - Monitoare LCD (476) - Memorii Externe USB (80) - Diverse periferice PC (50) - Patch cord (1024) - Software (53) - Licente, Suport si Garantii (1) - Scule si echipamente diverse retea (54) - Conectica si accesorii retea (37) - Cablu retea in rola (17) - NAS (Network Attached Storage) (25) - Rackuri si accesorii rack (34) - Routere si Sisteme Mesh (120) - Adaptoare si placi de retea (25) - Mouse (209) - Tastaturi (175) - Kit tastatura si mouse (90) - Camere Web (36) - Microfoane si accesorii (7) - HDD Extern (75) - SSD Extern (88) - Hub USB, Docking (175) - Boxe PC, portabile (54) - Periferice gaming (14) - Access Point-uri si Range Extendere (25) - Switch-uri (74) - Firewall si securitate retea (1) - Surse si Alimentatoare Retea (3) - Cabluri si adaptoare video (257) - Cabluri si adaptoare de date (130) - Cabluri si adaptoare audio (22) - Switch, KVM, distribuitoare (20) - Procesoare PC (20) - Placi de baza (171) - Placi video (55) - Memorii RAM (73) - HDD Intern (66) - SSD Intern (97) - Surse alimentare PC (46) - Carcase PC (43) - Alte componente PC (110) - Sisteme PC Desktop (174) - Carduri memorie (97) · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Boxa portabila Flip 7 Bluetooth Black
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Difuzare | |
| Număr de difuzoare | 1 |
| Tip difuzor | 2 căi |
| Difuzor pentru frecvențe înalte (Tweeter) | Da |
| Număr de drivere pentru tweeter | 1 |
| Diametru tweeter | 1,52 cm (0.6") |
| Diametru tweeter | 1,6 cm |
| Difuzor pentru frecvențe joase (Woofer) | Da |
| Număr de drivere pentru woofer | 1 |
| Audio | |
| Puterea RMS | 25 W |
| Puterea RMS ( Root Mean Square) a subwoofer-ului | 25 W |
| Putere boxă woofer RMS | 25 W |
| Putere boxă tweeter RMS | 10 W |
| Gama de frecvenţă | 60 - 20000 Hz |
| Rata Signal-to-Noise (SNR) | 80 dB |
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Fără fir |
| Wi-Fi | Nu |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Profiluri Bluetooth | A2DP, AVRCP |
| Conectivitate USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| AirPlay | Nu |
| Design | |
| Design produs | Cilindru |
| Culoarea produsului | Negru |
| Control volum | Butoane |
| Ecran încorporat | Nu |
| Caracteristici protecție | Rezistent la apă |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP67 |
| Performanță | |
| Utilizare recomandată | Universală |
| Tipuri de fișiere audio suportate | Nu este compatibil |
| Cititor card integrat | Nu |
| Microfon încorporat | Nu |
| Mod "miini libere' | Nu |
| Radio FM | Nu |
| Amplificator | |
| Amplificator | Incorporat |
| Managementul energiei | |
| Tip de sursă de curent | Baterie, USB |
| Tip baterie | Baterie încorporată |
| Tehnologia bateriei | Polimer Litiu (LiPo) |
| Performanţa bateriei | 4800 mAh |
| Battery capacity | 17,28 Wh |
| Durată baterie (max) | 14 h |
| Baterie timp de reîncărcare | 2,5 h |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 182,5 mm |
| Adâncime | 71,5 mm |
| Înălţime | 69,5 mm |
| Greutate | 1,23 kg |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 211,5 mm |
| Adâncimea ambalaj | 109,5 mm |
| Înălţime ambalaj | 92,5 mm |
| Greutatea pachetului | 1,35 kg |
| Tip ambalaj | Cutie atârnare |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Carte de garanţie | Da |
| Fișă date de securitate | Da |
| Alte caracteristici | |
| Adaptor AC legat | Nu |
| Greutate pachet | 800 kg |

Pret lichidare: 37.70 RON

Pret lichidare: 3.10 RON

Pret promo: 4,651.81 RON până la 30/04/26
Pret lista: 5,022.90 lei fara TVA

Pret promo: 785.00 RON până la 30/04/26
Pret lista: 213.62 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)