
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie - Accesorii casti (232) - Smartphone, telefoane GSM (95) - Echipamente VoIP (64) - Earbuds TWS (true wireless) (20) - Casti wireless (BT) (63) - Casti wireless (USB dongle) (121) - Casti cu fir (USB/Jack) (180) - Casti DECT (95) - Casti pentru deskphones (QD/RJ) (45) - Accesorii Speakerphone (5) - Telefoane non GSM si accesorii (9) · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
QD to 2,5mm jack, spiral 0.5-2m, for Panasonic
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul de produs | Cablu |
| Compatibilitate de marca | Panasonic |
| Compatibilitate | GB500, PLX CA40 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Cablu bobinat | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lungime cablu | 0,5 m |
| Lungime cablu înfășurat | 2 m |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 50 mm |
| Adâncimea ambalaj | 50 mm |
| Înălţime ambalaj | 100 mm |
| Greutatea pachetului | 20 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Conexiune | |
| Conector 1 | QD |
| Conector 2 | 2.5 mm |

Pret lichidare: 621.21 €

Pret lichidare: 550.00 RON

Pret promo: 12,341.30 RON până la 30/06/26
Pret lista: 12,887.88 lei fara TVA

Pret promo: 128.64 RON până la 30/06/26
Pret lista: 147.94 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)