
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie - Accesorii casti (232) - Smartphone, telefoane GSM (95) - Echipamente VoIP (64) - Earbuds TWS (true wireless) (20) - Casti wireless (BT) (63) - Casti wireless (USB dongle) (121) - Casti cu fir (USB/Jack) (180) - Casti DECT (95) - Casti pentru deskphones (QD/RJ) (45) - Accesorii Speakerphone (5) - Telefoane non GSM si accesorii (9) · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
QD to RJ10, coiled, 0,5-2m Callmaster V,VI, Cisco 79xx
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 125 | 8 zile |
Pret: 21.66 € (cu TVA 21%: 26.21 €)
111.43 RON (cu TVA 21%: 134.83 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul de produs | Cablu |
| Compatibilitate de marca | Cisco |
| Compatibilitate | Lucent Callmaster V, VI, Cisco 79xx / PLX A22 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Cablu bobinat | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lungime cablu | 0,5 m |
| Lungime cablu înfășurat | 2 m |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 50 mm |
| Adâncimea ambalaj | 50 mm |
| Înălţime ambalaj | 100 mm |
| Greutatea pachetului | 40 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Conexiune | |
| Conector 1 | QD |
| Conector 2 | RJ10 |

Pret: 43.15 €

Pret lichidare: 76.00 RON

Pret promo: 363.03 € până la 30/04/26
Pret lista: 399.94 EUR fara TVA

Pret promo: 353.04 € până la 30/04/26
Pret lista: 388.93 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)