
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie - Accesorii casti (232) - Smartphone, telefoane GSM (95) - Echipamente VoIP (64) - Earbuds TWS (true wireless) (20) - Casti wireless (BT) (63) - Casti wireless (USB dongle) (121) - Casti cu fir (USB/Jack) (180) - Casti DECT (95) - Casti pentru deskphones (QD/RJ) (45) - Accesorii Speakerphone (5) - Telefoane non GSM si accesorii (9) · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
QD cord to RJ10, Training/Supervisory Cord with mute
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cord with mute functionality for connection to Jabra LINK 850/860 supervisor port, enabling supervisor to mute the headset microphone.
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul de produs | Cablu |
| Compatibilitate de marca | Jabra |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tipul de control | Butoane |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lungime cablu | 0,8 m |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 160 mm |
| Adâncimea ambalaj | 10 mm |
| Înălţime ambalaj | 225 mm |
| Greutatea pachetului | 30 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Conexiune | |
| Conector 1 | QD |
| Conector 2 | RJ10 |
| Bluetooth | Da |

Pret lichidare: 20.00 RON

Pret lichidare: 0.13 RON

Pret promo: 75.21 € până la 30/06/26
Pret lista: 78.47 EUR fara TVA

Pret promo: 84.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 88.99 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)