
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta - Sisteme Videoconferinta (49) - Accesorii videoconferinta (87) - Speakerphones USB (31) · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Sistem de conferinta Speak 810 UC Bluetooth, conectare Bluetooth, USB
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Reducere a zgomotului | Da |
| Anularea ecoului | Da |
| Distanţa maximă de operare | 30 m |
| Microfon | |
| Microfon silenţios | Da |
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu & Wireless |
| Bluetooth | Da |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Versiune Bluetooth | 4.0 |
| Profiluri Bluetooth | A2DP |
| Conector 3,5 mm | Da |
| Cantitatea porturi USB 1.1 | 1 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 56 mm |
| Greutate | 965 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 366 mm |
| Adâncimea ambalaj | 45 mm |
| Înălţime ambalaj | 287 mm |
| Greutatea pachetului | 1,53 kg |

Pret lichidare: 9.00 RON

Pret: 3.57 RON

Pret promo: 10,122.05 RON până la 31/05/26
Pret lista: 10,295.57 lei fara TVA

Pret promo: 14,794.57 RON până la 31/05/26
Pret lista: 15,091.31 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)