
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie - Accesorii casti (240) - Smartphone, telefoane GSM (95) - Echipamente VoIP (64) - Earbuds TWS (true wireless) (19) - Casti wireless (BT) (64) - Casti wireless (USB dongle) (121) - Casti cu fir (USB/Jack) (189) - Casti DECT (95) - Casti pentru deskphones (QD/RJ) (45) - Accesorii Speakerphone (5) - Telefoane non GSM si accesorii (9) · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 21-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Link 265 USB with 2 QD Training cable with mute option
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 2 | 7 zile |
| 42 | 8 zile |
Pret: 101.11 € (cu TVA 21%: 122.34 €)
534.68 RON (cu TVA 21%: 646.96 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul de produs | Cablu |
| Compatibilitate de marca | Jabra |
| Culoarea produsului | Negru |
| Conexiune | |
| Conector 1 | USB2.0 |
| Conector 2 | QD |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 92 mm |
| Adâncimea ambalaj | 43 mm |
| Înălţime ambalaj | 180 mm |
| Greutatea pachetului | 100 g |

Pret lichidare: 1.00 RON

Pret lichidare: 0.05 RON

Pret promo: 14,573.64 RON până la 31/05/26
Pret lista: 14,823.48 lei fara TVA

Pret promo: 8,149.24 RON până la 31/05/26
Pret lista: 8,328.61 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)