
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie - Accesorii casti (232) - Smartphone, telefoane GSM (95) - Echipamente VoIP (64) - Earbuds TWS (true wireless) (20) - Casti wireless (BT) (63) - Casti wireless (USB dongle) (121) - Casti cu fir (USB/Jack) (180) - Casti DECT (95) - Casti pentru deskphones (QD/RJ) (45) - Accesorii Speakerphone (5) - Telefoane non GSM si accesorii (9) · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Engage LINK (Control Unit accessory for Engage 50) USB-C, UC
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jabra Engage LINK (Control Unit accessory for Engage 50) USB-A, UC. The Jabra Engage LINK is added for more advanced features such as call control, volume adjustment and programmable buttons. Headset is simply plugged into the front of the controller which is then plugged into the USB device.
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Design | |
| Interfaţă | Prin cablu |
| Utilizare corectă telecomandă | Audio |
| Compatibilitate de marca | Jabra |
| Produse compatibile | Engage |
| Culoarea produsului | Negru |
| Material carcasă | Acrilonitril-butadien-stiren (ABS), Polioximetilen (POM), Elastomer termoplastic (TPE) |
| Tipul de intrare | Butoane pentru apăsat |
| Butoane retroiluminare | Da |
| Performanță | |
| Numărul de dispozitive suportate | 1 |
| Ţara de origine | China |
| Conexiune | |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Conector USB | USB tip-C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 45 mm |
| Adâncime | 82 mm |
| Înălţime | 17 mm |
| Greutate | 130 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 41 mm |
| Adâncimea ambalaj | 140 mm |
| Înălţime ambalaj | 93 mm |
| Greutatea pachetului | 200 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Carte de garanţie | Da |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | -10 - 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 5 - 85% |

Pret lichidare: 2.00 RON

Pret lichidare: 3.50 RON

Pret promo: 644.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 764.40 EUR fara TVA

Pret promo: 97.50 € până la 30/06/26
Pret lista: 574.76 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)