
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta - Sisteme Videoconferinta (49) - Accesorii videoconferinta (87) - Speakerphones USB (31) · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
PanaCast Table Stand
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 1 | 7 zile |
Pret: 60.48 € (cu TVA 21%: 73.18 €)
320.26 RON (cu TVA 21%: 387.51 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Plasare acceptată | Birou |
| Bluetooth | Da |
| Compatibilitate de marca | Jabra |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 178 mm |
| Adâncimea ambalaj | 27 mm |
| Înălţime ambalaj | 120 mm |
| Greutatea pachetului | 194 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cantitatea | 1 |

Pret lichidare: 78.00 RON

Pret lichidare: 7.45 RON

Pret lichidare: 139.00 RON

Pret promo: 381.20 € până la 30/06/26
Pret lista: 409.27 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)