
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta - Sisteme Videoconferinta (49) - Accesorii videoconferinta (87) - Speakerphones USB (31) · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
PanaCast Wall Mount
|
|||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Bluetooth | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 100 mm |
| Greutate | 101 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 110 mm |
| Adâncimea ambalaj | 100 mm |
| Înălţime ambalaj | 25 mm |
| Greutatea pachetului | 30 g |

Pret lichidare: 6.00 RON

Pret lichidare: 40.00 RON

Pret promo: 7,640.89 RON până la 31/05/26
Pret lista: 8,267.19 lei fara TVA

Pret promo: 8,056.46 RON până la 31/05/26
Pret lista: 8,233.78 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)