
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta - Sisteme Videoconferinta (49) - Accesorii videoconferinta (87) - Speakerphones USB (31) · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
PanaCast USB Cable, 1.8m
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Versiune USB | USB 2.0 |
| Conector 1 | USB A |
| Conector 1 gen | Tată |
| Conector 2 genuri | Tată |
| Factor de formă conector 1 | Drept |
| Factor de formă conector 2 | În unghi |
| Culoarea produsului | Negru |
| Ţara de origine | China |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 150 mm |
| Adâncimea ambalaj | 180 mm |
| Înălţime ambalaj | 25 mm |
| Greutatea pachetului | 70 g |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |

Pret lichidare: 740.00 RON

Pret lichidare: 100.00 RON

Pret promo: 255.00 RON până la 29/05/26
Pret lista: 53.30 EUR fara TVA

Pret promo: 14,794.57 RON până la 31/05/26
Pret lista: 15,091.31 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)