
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta - Sisteme Videoconferinta (45) - Accesorii videoconferinta (75) - Speakerphones USB (31) · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
PanaCast 50 Remote, grey
|
|||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul de produs | Telecomandă |
| Culoarea produsului | Gri |
| Plasare acceptată | Birou |
| Compatibilitate de marca | Jabra |
| Produse compatibile | PanaCast 50 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 77 mm |
| Adâncime | 77 mm |
| Înălţime | 14 mm |
| Greutate | 148 g |

Pret lichidare: 16.35 RON

Pret lichidare: 0.14 RON

Pret promo: 172.51 € până la 30/06/26
Pret lista: 183.11 EUR fara TVA

Pret promo: 4,555.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 5,516.32 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)