
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta - Sisteme Videoconferinta (49) - Accesorii videoconferinta (87) - Speakerphones USB (31) · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Sistem de conferinta Speak2 55 UC, conectare USB-A si USB-C, Bluetooth
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 1 | 7 zile |
| 1157 | 8 zile |
Pret: 121.96 € (cu TVA 21%: 147.58 €)
645.87 RON (cu TVA 21%: 781.50 RON)
Certificari: Amazon Chime Google Fast Pair Google Meet Zoom
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tip de dispozitiv | Universală |
| Auto | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Portabil | Da |
| Difuzor | Nu |
| Reducere a zgomotului | Da |
| Anularea ecoului | Da |
| Lungime cablu | 0,8 m |
| Comutator pornit / oprit | Nu |
| Tipul de control | Butoane |
| Formare undă audio | Da |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP64 |
| Priza si Pornire | Da |
| Nivel presiune sunet (max) | 85 dB |
| Duplex complet al sistemului audio | Da |
| Interval | 2,3 |
| Certificare | Microsoft Teams;Zoom;Google Meet;Amazon Chime;Google Fast Pair;Works With Chromebook |
| Difuzare | |
| Sensibilitate | 85 dB |
| Gama de frecvenţă | 100 - 20000 Hz |
| Impedanta | 3 Ω |
| Microfon | |
| Anulare zgomot | Da |
| Frecvenţe microfon | 150 - 7000 Hz |
| Numarul de microfoane | 4 |
| Microfon silenţios | Nu |
| Conexiune | |
| Interfaţă | USB tip-C |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu & Wireless |
| Profiluri Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Conector USB | USB tip-C, USB Tip-A |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Gen conector USB | Tată |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nu |
| Managementul energiei | |
| Tip de sursă de curent | Baterie |
| Tehnologia bateriei | Litiu-Ion (Li-Ion) |
| Performanţa bateriei | 1800 mAh |
| Timp de vorbire | 12 h |
| Baterie timp de reîncărcare | 2,5 h |
| Număr de baterii acceptate | 2 |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 45 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 120 mm |
| Adâncime | 120 mm |
| Înălţime | 33 mm |
| Greutate | 280 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 142 mm |
| Adâncimea ambalaj | 139 mm |
| Înălţime ambalaj | 46,5 mm |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cantitatea | 1 |
| Husă de depozitare | Da |
| Fișă date de securitate | Da |
| Adaptori de interfață incluși | USB Tip-C mamă - USB Tip-A tată |
| Conținut pachet | Speakerphone (Speak2);Carry pouch;Safety Information and Warranty |
| Detalii tehnice | |
| Perioadă de garanție | 2 An(i) |

Pret lichidare: 26.47 RON

Pret lichidare: 54.30 RON

Pret promo: 83.62 € până la 30/06/26
Pret lista: 86.41 EUR fara TVA

Pret promo: 10,898.29 RON până la 31/05/26
Pret lista: 11,085.11 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)