
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta - Sisteme Videoconferinta (51) - Accesorii videoconferinta (85) - Speakerphones USB (31) · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 21-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Sistem de conferinta Speak2 75 UC, conectare USB-A si USB-C, Bluetooth
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 4 | 1 zi |
| 23 | 2 zile |
| 388 | 8 zile |
Pret promo: 205.00 € (cu TVA 21%: 248.05 €)
1,084.08 RON (cu TVA 21%: 1,311.74 RON) până la 29/05/26
Pret lista: 250.64 EUR fara TVA
Certificari: Alcatel-Lucent Amazon Chime Avaya Cisco Google Fast Pair Google Meet MFi Unify Zoom Zoom Rooms
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Difuzor | Nu |
| Reducere a zgomotului | Da |
| Anularea ecoului | Da |
| Comutator pornit / oprit | Nu |
| Interval | 2,3 |
| Certificare | Google Meet;Google Fast Pair;Apple MFi;Amazon Chime;Alcatel-Lucent;Avaya;Unify;Cisco |
| Difuzare | |
| Sensibilitate | 88 dB |
| Microfon | |
| Frecvenţe microfon | 150 - 14000 Hz |
| Numarul de microfoane | 4 |
| Microfon silenţios | Nu |
| Conexiune | |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Profiluri Bluetooth | A2DP, AVRCP, HSP, HFP |
| Conector USB | USB tip-C, USB Tip-A |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nu |
| Managementul energiei | |
| Performanţa bateriei | 4700 mAh |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 45 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 132,5 mm |
| Înălţime | 35 mm |
| Greutate | 466 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 153 mm |
| Adâncimea ambalaj | 155 mm |
| Înălţime ambalaj | 49 mm |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Conținut pachet | Speakerphone (Speak2);Link 390 Bluetooth adapter (SKU dependent);Carry pouch;Safety Information and Warranty |

Pret lichidare: 150.00 RON

Pret lichidare: 3.10 RON

Pret promo: 273.34 € până la 30/06/26
Pret lista: 293.46 EUR fara TVA

Pret promo: 4,895.45 RON până la 31/05/26
Pret lista: 5,076.05 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)