
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta - Sisteme Videoconferinta (49) - Accesorii videoconferinta (87) - Speakerphones USB (31) · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
PanaCast Controller UC 10.1", negru, 1920 x 1200, PoE
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Diagonala afișajului | 25,6 cm (10.1") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1200 Pixel |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Certificare | Microsoft Teams Rooms;Zoom Room |
| Conexiune | |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 248 mm |
| Adâncime | 156 mm |
| Înălţime | 85 mm |
| Greutate | 958 g |
| Lăţime ambalaj | 270 mm |
| Adâncimea ambalaj | 190 mm |
| Înălţime ambalaj | 135 mm |
| Greutatea pachetului | 1,85 kg |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Conținut pachet | Jabra PanaCast Control;PoE Power Injector;2 x Ethernet cable 4.57m/15ft;1 x regional power cable |

Pret lichidare: 11.00 RON

Pret lichidare: 20.00 RON

Pret promo: 17,293.31 RON până la 31/05/26
Pret lista: 17,539.66 lei fara TVA

Pret promo: 7,212.77 RON până la 31/05/26
Pret lista: 7,406.96 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)