
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii - Notebook Business (303) - Notebook mainstream (465) - Privacy screens (37) - Tablete business detasabile (41) - Genti, rucsaci notebook (155) - Periferice, adaptoare notebook (31) - Standuri & cooler laptop (13) - Alte accesorii notebook tablete (164) - Tablete, e-book reader (238) - Tablete Grafice (10) - Smartwatch (173) - Accesorii mobile (169) - Accesorii smartwatch (39) · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 27-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Pro 9 & Surface Pro 8
|
|||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 12 | 8 zile |
Pret: 109.73 € (cu TVA 21%: 132.78 €)
580.29 RON (cu TVA 21%: 702.16 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Design | |
| Recomandat pentru | Laptop |
| Caracteristici | |
| Tip instalare | Magnetic |
| Compatibilitate | Surface Pro 10; Surface Pro 13" (11th Ed); Surface Pro 9; Surface Pro 8 |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 260 mm |
| Adâncimea ambalaj | 385 mm |
| Înălţime ambalaj | 5 mm |
| Greutatea pachetului | 210 g |

Pret lichidare: 3.55 RON

Pret lichidare: 1.60 RON

Pret promo: 61.91 € până la 30/06/26
Pret lista: 79.11 EUR fara TVA

Pret promo: 8,179.95 RON până la 31/05/26
Pret lista: 8,359.98 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)