
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii - Notebook Business (303) - Notebook mainstream (465) - Privacy screens (37) - Tablete business detasabile (41) - Genti, rucsaci notebook (155) - Periferice, adaptoare notebook (31) - Standuri & cooler laptop (13) - Alte accesorii notebook tablete (164) - Tablete, e-book reader (238) - Tablete Grafice (10) - Smartwatch (173) - Accesorii mobile (169) - Accesorii smartwatch (39) · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 26-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
ThinkPad AC Adapter for X1 Carbon, Yoga 260, 90W, 20V, 4.5Ah
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 6 | 2 zile |
| 36 | 7 zile |
Pret: 65.32 € (cu TVA 21%: 79.04 €)
346.14 RON (cu TVA 21%: 418.82 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Scop | Laptop |
| Tipul sursei de energie | De interior |
| Tensiunea de intrare | 100-240 V |
| Frecvenţa de intrare | 50/60 Hz |
| Puterea de ieşire | 90 W |
| Compatibilitate | ThinkPad X1 Carbon |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 50 milimetri |
| Adâncime | 126 milimetri |
| Înălţime | 30 milimetri |
| Greutate | 360 g |

Pret lichidare: 9.00 RON

Pret lichidare: 3,799.00 RON

Pret promo: 9,314.80 RON până la 31/05/26
Pret lista: 9,474.48 lei fara TVA

Pret promo: 8,660.05 RON până la 30/06/26
Pret lista: 9,350.89 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)