
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii - Notebook Business (303) - Notebook mainstream (465) - Privacy screens (37) - Tablete business detasabile (41) - Genti, rucsaci notebook (155) - Periferice, adaptoare notebook (31) - Standuri & cooler laptop (13) - Alte accesorii notebook tablete (164) - Tablete, e-book reader (238) - Tablete Grafice (10) - Smartwatch (173) - Accesorii mobile (169) - Accesorii smartwatch (39) · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 27-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Rucsac laptop Legion Armored Gaming II 17.3inch, Negru
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 42 | 2 zile |
| 50 | 3 zile |
Pret: 94.74 € (cu TVA 21%: 114.64 €)
501.03 RON (cu TVA 21%: 606.25 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Mărime maximă ecran | 43,9 cm (17.3") |
| Tip de carcasă | Rucsac |
| Material | Poliester, Poliuretan (PU) |
| Culoare dominantă produs | Negru |
| Compatibilitate de marca | Orice marca |
| Compartiment(e) integrat(e) | Da |
| Curea de umăr | Da |
| Caracteristici protecție | Rezistent la apă |
| Cantitatea | 1 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 360 mm |
| Adâncime | 180 mm |
| Înălţime | 505 mm |
| Greutate | 1,44 kg |
| Lăţime ambalaj | 505 mm |
| Adâncimea ambalaj | 180 mm |
| Înălţime ambalaj | 360 mm |
| Greutatea pachetului | 1,59 kg |
| Detalii tehnice | |
| Perioadă de garanție | 1 An(i) |

Pret lichidare: 2.10 RON

Pret lichidare: 14.00 RON

Pret promo: 6,123.61 RON până la 31/05/26
Pret lista: 6,318.85 lei fara TVA

Pret promo: 12,465.32 RON până la 31/05/26
Pret lista: 12,642.89 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)