
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii - Notebook Business (303) - Notebook mainstream (465) - Privacy screens (37) - Tablete business detasabile (41) - Genti, rucsaci notebook (155) - Periferice, adaptoare notebook (31) - Standuri & cooler laptop (13) - Alte accesorii notebook tablete (164) - Tablete, e-book reader (238) - Tablete Grafice (10) - Smartwatch (173) - Accesorii mobile (169) - Accesorii smartwatch (39) · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 27-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Gen II tastatura numerica slim (numpad) cu fir USB-A 20 taste
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Interfață dispozitiv | USB |
| Scop | Universală |
| Dispozitiv de indicare | Nu |
| Hub USB | Nu |
| Priza si Pornire | Da |
| Design | |
| Designul ergonomic | Nu |
| Lungime cablu | 1 m |
| Culoarea produsului | Negru |
| Certificare | CB, CE, cTUVus, EAC, FCC, ICES, KCC, MI, RCM, TUV, Ukraine DoC, VCCI |
| Managementul energiei | |
| Tip de sursă de curent | USB |
| Tensiune de lucru | 5 V |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 135 g |
| Greutatea pachetului | 200 g |

Pret lichidare: 23.50 RON

Pret lichidare: 2,389.00 RON

Pret promo: 15,386.53 RON până la 31/05/26
Pret lista: 15,650.30 lei fara TVA

Pret promo: 4,913.88 RON până la 31/05/26
Pret lista: 5,095.17 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)