
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii - Notebook Business (303) - Notebook mainstream (465) - Privacy screens (37) - Tablete business detasabile (41) - Genti, rucsaci notebook (155) - Periferice, adaptoare notebook (31) - Standuri & cooler laptop (13) - Alte accesorii notebook tablete (164) - Tablete, e-book reader (238) - Tablete Grafice (10) - Smartwatch (173) - Accesorii mobile (169) - Accesorii smartwatch (39) · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 26-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Alimentator Lenovo GX20P92529 USB-C 65W
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 160 | 2 - 8 zile |
Pret: 45.58 € (cu TVA 21%: 55.15 €)
241.51 RON (cu TVA 21%: 292.23 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Scop | Laptop |
| Tipul sursei de energie | De interior |
| Tip curent electric | AC-to-DC |
| Tensiunea de intrare | 100 -240 V |
| Puterea de ieşire | 65 W |
| Compatibilitate de marca | Lenovo |
| Certificare | CB, cULus, FCC, DoE, cULus, ICES-003, NOM, CONUEE, CE, EAC, Nemko, GS, Ukrtest, KEBS, KUCAS, SIRIM PCS, SONCAP, PSB, RCM, CCC, BIS, SII, KC, KCC, LoA, BSMI, PSE |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 213 mm |
| Adâncimea ambalaj | 115 mm |
| Înălţime ambalaj | 76 mm |
| Greutatea pachetului | 500 g |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |

Pret lichidare: 0.07 RON

Pret lichidare: 0.08 RON

Pret promo: 17,286.41 RON până la 31/05/26
Pret lista: 17,532.65 lei fara TVA

Pret promo: 112.87 € până la 30/06/26
Pret lista: 645.65 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)