
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii - Notebook Business (303) - Notebook mainstream (465) - Privacy screens (37) - Tablete business detasabile (41) - Genti, rucsaci notebook (155) - Periferice, adaptoare notebook (31) - Standuri & cooler laptop (13) - Alte accesorii notebook tablete (164) - Tablete, e-book reader (238) - Tablete Grafice (10) - Smartwatch (173) - Accesorii mobile (169) - Accesorii smartwatch (39) · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 26-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Incarcator laptop 65W, 2 porturi USB-C, cablu 1.5 m
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 2 | 1 zi |
| 148 | 2 - 3 zile |
Pret: 222.14 RON (cu TVA 21%: 268.79 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Scop | Universală |
| Tipul sursei de energie | Interior / exterior |
| Tensiunea de intrare | 100 - 240 V |
| Frecvenţa de intrare | 50 - 60 Hz |
| Curent de intrare | 1.5 A |
| Puterea de ieşire | 65 W |
| Număr de porturi USB | 2 |
| Compatibilitate de marca | Lenovo |
| Certificare | ANATEL, AZ COC, BIS, BSMI, CCC, CE/IES, CMIM, EAC, ECAS, LVE+RoHS, GCC, KC, MOE, NRCs+SABS, RCM, Safety Mark, SEC, S-Mark, SONCAP, ST-COA, TISI, UA LVD+RoHS,UL |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 8 - 90% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lungime cablu | 1,5 m |
| Lățime | 50 mm |
| Adâncime | 30 mm |
| Înălţime | 87,3 mm |
| Greutate | 115 g |
| Datele de ambalare | |
| Cabluri incluse | USB tip-C |
| Lăţime ambalaj | 120 mm |
| Adâncimea ambalaj | 120 mm |
| Înălţime ambalaj | 35 mm |
| Greutatea pachetului | 225 g |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |

Pret: 30.09 €

Pret lichidare: 5.00 RON

Pret promo: 8,041.48 RON până la 31/05/26
Pret lista: 8,700.62 lei fara TVA

Pret promo: 6,123.61 RON până la 31/05/26
Pret lista: 6,318.85 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)