
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii - Notebook Business (303) - Notebook mainstream (465) - Privacy screens (37) - Tablete business detasabile (41) - Genti, rucsaci notebook (155) - Periferice, adaptoare notebook (31) - Standuri & cooler laptop (13) - Alte accesorii notebook tablete (164) - Tablete, e-book reader (238) - Tablete Grafice (10) - Smartwatch (173) - Accesorii mobile (169) - Accesorii smartwatch (39) · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 27-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Rucsac laptop Everyday B510 16 inch, poliester, negru
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 2 | 1 zi |
| 100 | 2 zile |
Pret: 22.80 € (cu TVA 21%: 27.58 €)
120.56 RON (cu TVA 21%: 145.87 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Mărime maximă ecran | 40,6 cm (16") |
| Tip de carcasă | Rucsac |
| Material | Poliester |
| Culoare dominantă produs | Negru |
| Compatibilitate de marca | Lenovo |
| Compartiment(e) integrat(e) | Da |
| Buzunar frontal | Da |
| Buzunare exterioare | Buzunar lateral |
| Carrying handle | Da |
| Curea umăr detașabilă | Da |
| Caracteristici protecție | Tear resistant, Rezistent la apă |
| Tip închizătoare | Fermoar |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 325 mm |
| Adâncime | 120 mm |
| Înălţime | 440 mm |
| Greutate | 600 g |
| Lăţime ambalaj | 325 mm |
| Adâncimea ambalaj | 120 mm |
| Înălţime ambalaj | 440 mm |
| Greutatea pachetului | 700 g |

Pret lichidare: 1,000.00 RON

Pret lichidare: 3.60 RON

Pret promo: 8,061.14 RON până la 31/05/26
Pret lista: 8,238.56 lei fara TVA

Pret promo: 61.91 € până la 30/06/26
Pret lista: 79.11 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)