
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC - Sisteme PC All-In-One (103) - Servere si accesorii (15) - Monitoare LCD (476) - Memorii Externe USB (82) - Diverse periferice PC (48) - Patch cord (1027) - Software (51) - Licente, Suport si Garantii (1) - Scule si echipamente diverse retea (56) - Conectica si accesorii retea (42) - Cablu retea in rola (16) - NAS (Network Attached Storage) (25) - Rackuri si accesorii rack (35) - Routere si Sisteme Mesh (123) - Adaptoare si placi de retea (24) - Mouse (207) - Tastaturi (173) - Kit tastatura si mouse (89) - Camere Web (35) - Microfoane si accesorii (7) - HDD Extern (72) - SSD Extern (83) - Hub USB, Docking (174) - Boxe PC, portabile (53) - Periferice gaming (14) - Access Point-uri si Range Extendere (25) - Switch-uri (75) - Firewall si securitate retea (1) - Surse si Alimentatoare Retea (3) - Cabluri si adaptoare video (264) - Cabluri si adaptoare de date (131) - Cabluri si adaptoare audio (22) - Switch, KVM, distribuitoare (20) - Procesoare PC (19) - Placi de baza (142) - Placi video (52) - Memorii RAM (69) - HDD Intern (63) - SSD Intern (97) - Surse alimentare PC (50) - Carcase PC (45) - Alte componente PC (109) - Sisteme PC Desktop (139) - Carduri memorie (96) · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 27-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
2 Port HDMI 4K60, USB 2.0 & Audio KVM Switch
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Conexiune | |
| Număr de calculatoare | 2 |
| Tastatură de tip port | USB |
| Mouse tip de port | USB |
| Video Type portul | HDMI |
| Numărul de porturi HDMI | 2 |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Cantitate porturi tip USB 2.0 | 2 |
| Porturi consolă | Căști 3.5mm, 3.5mm mic, HDMI, USB A, USB B |
| Cantitate porturi consolă USB | 2 |
| Număr porturi HDMI consolă | 2 |
| Conector USB | USB Tip-A, USB Tip-B |
| Conexiunilor Audio | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Număr intrări microfon | 1 |
| Mufă jack CC-intrare | Da |
| Performanță | |
| Tip HD | 4K Ultra HD |
| Rezoluţia maximă | 4096 x 2160 Pixel |
| Lungime de bandă video | 60 Hz |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Material carcasă | Metal |
| Comutator cu buton pentru ecran | Da |
| Buton de apăsat | Da |
| Afișaj | |
| Ecran încorporat | Nu |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | DC |
| Curent de intrare | 2 A |
| Adaptor extern de curent | Da |
| Sustenabilitate | |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -10 - 60 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 5 - 80% |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 - 80% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 143 mm |
| Adâncime | 68 mm |
| Înălţime | 23 mm |
| Greutate | 400 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 207 mm |
| Adâncimea ambalaj | 187 mm |
| Înălţime ambalaj | 56 mm |
| Greutatea pachetului | 600 g |
| Tip ambalaj | Cutie |

Pret lichidare: 15.50 RON

Pret lichidare: 1.60 RON

Pret promo: 97.50 € până la 30/06/26
Pret lista: 554.30 lei fara TVA

Pret promo: 390.41 € până la 25/06/26
Pret lista: 426.39 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)