
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC - Sisteme PC All-In-One (117) - Servere si accesorii (16) - Monitoare LCD (476) - Memorii Externe USB (80) - Diverse periferice PC (50) - Patch cord (1024) - Software (53) - Licente, Suport si Garantii (1) - Scule si echipamente diverse retea (54) - Conectica si accesorii retea (37) - Cablu retea in rola (17) - NAS (Network Attached Storage) (25) - Rackuri si accesorii rack (34) - Routere si Sisteme Mesh (120) - Adaptoare si placi de retea (25) - Mouse (209) - Tastaturi (175) - Kit tastatura si mouse (90) - Camere Web (36) - Microfoane si accesorii (7) - HDD Extern (75) - SSD Extern (88) - Hub USB, Docking (175) - Boxe PC, portabile (54) - Periferice gaming (14) - Access Point-uri si Range Extendere (25) - Switch-uri (74) - Firewall si securitate retea (1) - Surse si Alimentatoare Retea (3) - Cabluri si adaptoare video (257) - Cabluri si adaptoare de date (130) - Cabluri si adaptoare audio (22) - Switch, KVM, distribuitoare (20) - Procesoare PC (20) - Placi de baza (171) - Placi video (55) - Memorii RAM (73) - HDD Intern (66) - SSD Intern (97) - Surse alimentare PC (46) - Carcase PC (43) - Alte componente PC (110) - Sisteme PC Desktop (174) - Carduri memorie (97) · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Z333 2.1 Speaker System, 40W RMS (24W + 2x8W), 3.5mm jack/RCA
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Performanță | |
| Canale de ieșire audio | 2.1 canale |
| Puterea RMS | 40 W |
| Peak Music Putere de ieşire (PMPO) | 80 W |
| Utilizare recomandată | Universală |
| Culoarea produsului | Negru |
| Controlat de la distanta | Da |
| Tip telecomandă | Prin cablu |
| Lungime cablu curent | 1,5 m |
| Control volum | Prin rotație |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Amplificator | |
| Dispozitiv de amplificare inclus | Nu |
| Difuzor satelit | |
| Număr de sateliţi | 2 |
| Puterea RMS a difuzooarelor satelit | 8 W |
| Diametru driver mid-range boxă satelit | 7,62 cm (3") |
| Dimensiuni difuzor satelit (l x A x Î) | 108 x 90 x 180 milimetri |
| Greutate difuzor satelit | 600 g |
| Subwoofer | |
| Puterea RMS ( Root Mean Square) a subwoofer-ului | 24 W |
| Diametru driver subwoofer (imperial) | 12,7 cm (5") |
| Ajustarea bas | Da |
| Dimensiuni difuzor subwoofer (l x A x Î) | 232 x 158 x 230 milimetri |
| Greutate subwoofer | 2,5 kilograme |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | AC |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50 / 60 Hz |
| Tip de ștecher | Tip C |
| Alte caracteristici | |
| Greutate consolă control | 72 g |
| Dimensiuni consolă control (LxAxÎ) | 55 x 55 x 54 milimetri |
| Intrări audio RCA | 1 |
| 3.5 mm (1/8-inch) in | Da |
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu |
| Bluetooth | Nu |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Ieșiri căști | 1 |
| Ieșire căști | Da |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 235 milimetri |
| Adâncimea ambalaj | 350 milimetri |
| Înălţime ambalaj | 217 milimetri |
| Greutatea pachetului | 4,45 kilograme |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Detalii tehnice | |
| Impedanta | 10 Ω |
| Gama de frecvenţă | 55 - 20000 Hz |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista |

Pret lichidare: 499.00 RON

Pret lichidare: 26.50 RON

Pret promo: 278.49 € până la 30/04/26
Pret lista: 299.00 EUR fara TVA

Pret promo: 3.57 RON până la 30/06/26
Pret lista: 4.34 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)