
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie - Accesorii casti (232) - Smartphone, telefoane GSM (95) - Echipamente VoIP (64) - Earbuds TWS (true wireless) (20) - Casti wireless (BT) (63) - Casti wireless (USB dongle) (121) - Casti cu fir (USB/Jack) (180) - Casti DECT (95) - Casti pentru deskphones (QD/RJ) (45) - Accesorii Speakerphone (5) - Telefoane non GSM si accesorii (9) · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
USB Unifying Receiver
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 4 | 1 zi |
| 8 | 2 zile |
| 13 | 3 zile |
| 306 | 6 zile |
| 244 | 7 zile |
| 98 | 8 zile |
Pret: 13.57 € (cu TVA 21%: 16.41 €)
69.77 RON (cu TVA 21%: 84.43 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul de produs | Receptor USB |
| Tip de dispozitiv | Mouse / Tastatură |
| Compatibilitate de marca | Logitech |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tehnologia de conectare | Fără fir |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 10 m |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 14 milimetri |
| Adâncime | 6 milimetri |
| Înălţime | 15 milimetri |
| Greutate | 1,23 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 101,9 milimetri |
| Adâncimea ambalaj | 110 milimetri |
| Înălţime ambalaj | 16 milimetri |
| Greutatea pachetului | 22 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |

Pret lichidare: 12.00 RON

Pret lichidare: 1,824.42 €

Pret promo: 432.74 € până la 30/04/26
Pret lista: 464.61 EUR fara TVA

Pret promo: 4,555.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 5,516.32 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)