
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC - Sisteme PC All-In-One (117) - Servere si accesorii (16) - Monitoare LCD (476) - Memorii Externe USB (80) - Diverse periferice PC (50) - Patch cord (1024) - Software (53) - Licente, Suport si Garantii (1) - Scule si echipamente diverse retea (54) - Conectica si accesorii retea (37) - Cablu retea in rola (17) - NAS (Network Attached Storage) (25) - Rackuri si accesorii rack (34) - Routere si Sisteme Mesh (120) - Adaptoare si placi de retea (25) - Mouse (209) - Tastaturi (175) - Kit tastatura si mouse (90) - Camere Web (36) - Microfoane si accesorii (7) - HDD Extern (75) - SSD Extern (88) - Hub USB, Docking (175) - Boxe PC, portabile (54) - Periferice gaming (14) - Access Point-uri si Range Extendere (25) - Switch-uri (74) - Firewall si securitate retea (1) - Surse si Alimentatoare Retea (3) - Cabluri si adaptoare video (257) - Cabluri si adaptoare de date (130) - Cabluri si adaptoare audio (22) - Switch, KVM, distribuitoare (20) - Procesoare PC (20) - Placi de baza (171) - Placi video (55) - Memorii RAM (73) - HDD Intern (66) - SSD Intern (97) - Surse alimentare PC (46) - Carcase PC (43) - Alte componente PC (110) - Sisteme PC Desktop (174) - Carduri memorie (97) · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Z625 Powerful THX Sound System 2.1, 200W RMS (130W + 2x35W)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 22 | 8 zile |
Pret: 211.80 € (cu TVA 21%: 256.28 €)
1,089.36 RON (cu TVA 21%: 1,318.12 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Performanță | |
| Canale de ieșire audio | 2.1 canale |
| Puterea RMS | 200 W |
| Utilizare recomandată | Universală |
| Culoarea produsului | Negru |
| Control volum | Prin rotație |
| Amplificator | |
| Dispozitiv de amplificare inclus | Nu |
| Difuzor satelit | |
| Număr de sateliţi | 2 |
| Puterea RMS a difuzooarelor satelit | 35 W |
| Dimensiuni difuzor satelit (l x A x Î) | 116 x 124 x 195 milimetri |
| Greutate difuzor satelit | 850 g |
| Difuzor frontal | |
| Dimensiuni boxă frontală (LxlxH) | 116 x 135 x 195 milimetri |
| Greutatea difuzorului din fata | 900 g |
| Subwoofer | |
| Puterea RMS ( Root Mean Square) a subwoofer-ului | 130 W |
| Ajustarea bas | Da |
| Dimensiuni difuzor subwoofer (l x A x Î) | 303 x 264 x 282 milimetri |
| Greutate subwoofer | 6,4 kilograme |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | AC |
| Tip de ștecher | Tip C |
| Alte caracteristici | |
| Intrări audio RCA | 1 |
| 3.5 mm (1/8-inch) in | Da |
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu |
| Bluetooth | Nu |
| Line-intrare | Da |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Optic digital audio în | 1 |
| Conectivitate linie intrare | 3.5 milimetri |
| Ieșiri căști | 1 |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 302 milimetri |
| Adâncimea ambalaj | 311 milimetri |
| Înălţime ambalaj | 421 milimetri |
| Greutatea pachetului | 9,3 kilograme |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cabluri incluse | Audio (3.5 mm), Optice |
| Ghid utilizator | Da |

Pret lichidare: 1.60 RON

Pret: 102.28 €

Pret promo: 319.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 399.50 EUR fara TVA

Pret promo: 205.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 250.64 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)