
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta - Sisteme Videoconferinta (49) - Accesorii videoconferinta (87) - Speakerphones USB (31) · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Remote control to Meet-up, 993-001389, Webcam, RF
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 18 | 6 zile |
Pret: 71.29 € (cu TVA 21%: 86.26 €)
377.53 RON (cu TVA 21%: 456.81 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Design | |
| Interfaţă | RF fără fir |
| Utilizare corectă telecomandă | Cameră web |
| Compatibilitate de marca | Logitech |
| Produse compatibile | MeetUp |
| Culoarea produsului | Gri |
| Tipul de intrare | Butoane pentru apăsat |
| Butoane retroiluminare | Nu |
| Baterie | |
| Reîncărcabil | Nu |
| Tehnologia bateriei | Litiu |
| Battery capacity | 0,675 Wh |
| Performanţa bateriei | 220 mAh |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 83 milimetri |
| Adâncime | 83 milimetri |
| Înălţime | 10 milimetri |
| Greutate | 72 g |
| Datele de ambalare | |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Lăţime ambalaj | 12 milimetri |
| Adâncimea ambalaj | 200 milimetri |
| Înălţime ambalaj | 207 milimetri |
| Greutatea pachetului | 99,6 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Baterii incluse | Da |

Pret lichidare: 11.00 RON

Pret lichidare: 9.09 RON

Pret promo: 74.28 € până la 30/06/26
Pret lista: 75.44 EUR fara TVA

Pret: 39.99 €
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)