
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC - Sisteme PC All-In-One (104) - Servere si accesorii (17) - Monitoare LCD (476) - Memorii Externe USB (81) - Diverse periferice PC (51) - Patch cord (1027) - Software (53) - Licente, Suport si Garantii (1) - Scule si echipamente diverse retea (56) - Conectica si accesorii retea (42) - Cablu retea in rola (16) - NAS (Network Attached Storage) (25) - Rackuri si accesorii rack (35) - Routere si Sisteme Mesh (123) - Adaptoare si placi de retea (24) - Mouse (207) - Tastaturi (174) - Kit tastatura si mouse (90) - Camere Web (35) - Microfoane si accesorii (7) - HDD Extern (72) - SSD Extern (88) - Hub USB, Docking (175) - Boxe PC, portabile (53) - Periferice gaming (14) - Access Point-uri si Range Extendere (25) - Switch-uri (75) - Firewall si securitate retea (1) - Surse si Alimentatoare Retea (3) - Cabluri si adaptoare video (265) - Cabluri si adaptoare de date (130) - Cabluri si adaptoare audio (22) - Switch, KVM, distribuitoare (20) - Procesoare PC (21) - Placi de baza (172) - Placi video (59) - Memorii RAM (73) - HDD Intern (65) - SSD Intern (97) - Surse alimentare PC (50) - Carcase PC (45) - Alte componente PC (110) - Sisteme PC Desktop (140) - Carduri memorie (97) · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 21-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Mouse MX Master 4 for Business WRLS, 8000dpi, scroll, pentru dreptaci, Grafit
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 30 | 1 zi |
| 170 | 6 zile |
Pret promo: 107.05 € (cu TVA 21%: 129.53 €)
566.10 RON (cu TVA 21%: 684.98 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 131.90 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Mouse | |
| Scop | Office |
| Interfață dispozitiv | RF Wireless + Bluetooth |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Laser |
| Rezoluţia de circulaţie | 8000 DPI |
| Tip de derulare | Wheel |
| Număr rotițe de derulare | 2 |
| Direcții de derulare | Vertical/Horizontal |
| Cantitatea Buttons | 8 |
| Tip de butoane | Pressed buttons |
| Butoane mouse programabile | Yes |
| Număr butoane programabile | 6 |
| Clic silențios | Yes |
| Rezoluție mișcare adaptabilă | Yes |
| Banda de frecvenţă | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Design | |
| Factorul de formă | Right-hand |
| Designul ergonomic | Yes |
| Culoarea produsului | Graphite |
| Colorație suprafață | Monochromatic |
| Ergonomice | |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 10 m |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Batteries |
| Reîncărcabil | Yes |
| Tip baterie | Built-in battery |
| Tehnologia bateriei | Lithium Polymer (LiPo) |
| Performanţa bateriei | 650 mAh |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Sisteme de operare Linux suportate | Yes |
| Sisteme mobile de operare suportate | Android, iPadOS |
| Alte sisteme de operare suportate | ChromeOS |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 88.4 mm |
| Adâncime | 128.2 mm |
| Înălţime | 50.8 mm |
| Greutate | 150 g |
| Lăţimea receptor | 1.28 cm |
| Adâncime receptor | 1.41 cm |
| Înălţime receptor | 7 mm |
| Greutatea receptorului | 0.97 g |
| Greutate baterie | 15 g |
| Datele de ambalare | |
| Cantitate per ambalaj | 1 pc(s) |
| Adaptor AC legat | No |
| Lăţime ambalaj | 60 mm |
| Adâncimea ambalaj | 102 mm |
| Înălţime ambalaj | 148 mm |
| Greutatea pachetului | 220 g |
| Tip ambalaj | Box |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Receptor inclus | Yes |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB Type-C |
| Baterii incluse | Yes |
| Ghid utilizator | Yes |
| Sustenabilitate | |
| Certificate de sustenabilitate | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Product post-consumer recycled plastic | 54% |
| Baterie | |
| Baterie reîncărcabilă | Yes |
| Detalii tehnice | |
| Perioadă de garanție | 2 year(s) |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia de conectare | Wireless |

Pret lichidare: 1.50 RON

Pret lichidare: 0.90 RON

Pret promo: 14,578.35 RON până la 31/05/26
Pret lista: 14,828.26 lei fara TVA

Pret promo: 17,221.51 RON până la 31/05/26
Pret lista: 17,466.83 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)