
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC - Sisteme PC All-In-One (117) - Servere si accesorii (16) - Monitoare LCD (476) - Memorii Externe USB (80) - Diverse periferice PC (50) - Patch cord (1024) - Software (53) - Licente, Suport si Garantii (1) - Scule si echipamente diverse retea (54) - Conectica si accesorii retea (37) - Cablu retea in rola (17) - NAS (Network Attached Storage) (25) - Rackuri si accesorii rack (34) - Routere si Sisteme Mesh (120) - Adaptoare si placi de retea (25) - Mouse (209) - Tastaturi (175) - Kit tastatura si mouse (90) - Camere Web (36) - Microfoane si accesorii (7) - HDD Extern (75) - SSD Extern (88) - Hub USB, Docking (175) - Boxe PC, portabile (54) - Periferice gaming (14) - Access Point-uri si Range Extendere (25) - Switch-uri (74) - Firewall si securitate retea (1) - Surse si Alimentatoare Retea (3) - Cabluri si adaptoare video (257) - Cabluri si adaptoare de date (130) - Cabluri si adaptoare audio (22) - Switch, KVM, distribuitoare (20) - Procesoare PC (20) - Placi de baza (171) - Placi video (55) - Memorii RAM (73) - HDD Intern (66) - SSD Intern (97) - Surse alimentare PC (46) - Carcase PC (43) - Alte componente PC (110) - Sisteme PC Desktop (174) - Carduri memorie (97) · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
S120 2.0 Speaker System, 2.3W RMS (2x 1.15W), 3.5mm jack
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Technical Specifications
Features:
- 2.0 Stereo speaker
- Speaker Power: RMS 2.2 W total
- Amber LED on when power on
- Adjustable volume up/down
- 3.5 mm headphone jack for privacy
- 1.5m cable between 2 satellite speakers
- 1.5m Audio cable to PC (3.5 mm audio plug)
- 1.5m AC power cable
More Technical Sepc.
- Frequency Response: 80Hz~20KHz
- Driver: 2 inch 4 Ohm 5W
- THD: <10%
- Impedence: 4 Ohm
- Sensitivity: 200+/-50 mV at 1 KHz
300+/-50mV at 100 Hz
- Signal Noise Ratio: >55dB
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Difuzare | |
| Canale de ieșire audio | 2.0 canale |
| Poziționare difuzor | Pe masă / raft de cărți |
| Poziție difuzor | Satelit |
| Audio | |
| Puterea RMS | 2,2 W |
| Gama de frecvenţă | 50 - 20000 Hz |
| Performanță | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Utilizare recomandată | PC-ul |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Amplificator | |
| Amplificator | Nu |
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu |
| Bluetooth | Nu |
| 3.5 mm (1/8-inch) in | Da |
| Intrări audio RCA | 1 |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Managementul energiei | |
| Tip de sursă de curent | AC |
| Tip de ștecher | Tip C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 68 milimetri |
| Adâncime | 64 milimetri |
| Înălţime | 158 milimetri |
| Greutate | 500 g |
| Lungime cablu | 1,5 m |
| Datele de ambalare | |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Lăţime ambalaj | 68 milimetri |
| Adâncimea ambalaj | 164 milimetri |
| Înălţime ambalaj | 170 milimetri |
| Greutatea pachetului | 554,3 g |

Pret lichidare: 1.20 RON

Pret lichidare: 199.00 RON

Pret promo: 3.57 RON până la 30/06/26
Pret lista: 4.34 lei fara TVA

Pret promo: 353.04 € până la 30/04/26
Pret lista: 388.93 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)