
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii - Notebook Business (303) - Notebook mainstream (465) - Privacy screens (37) - Tablete business detasabile (41) - Genti, rucsaci notebook (155) - Periferice, adaptoare notebook (31) - Standuri & cooler laptop (13) - Alte accesorii notebook tablete (164) - Tablete, e-book reader (238) - Tablete Grafice (10) - Smartwatch (173) - Accesorii mobile (169) - Accesorii smartwatch (39) · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 26-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Cablu Safe Charge USB-C la USB-C 1.5m 60W
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 501 | 7 zile |
Pret: 19.12 € (cu TVA 21%: 23.13 €)
101.31 RON (cu TVA 21%: 122.59 RON)
Charging Only. Designed without data pins provides physical data blocking, and prevents data theft and leak prevention while stopping spyware/malware attacks on smartphones, tablets, and battery powered mobile devices. Charging is 20V at 3A, 60W max.
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Lungime cablu | 1,5 m |
| Versiune USB | USB 2.0 |
| Conector 1 | USB C |
| Conector 2 | USB C |
| Conector 1 gen | Tată |
| Conector 2 genuri | Tată |
| Factor de formă conector 1 | Drept |
| Factor de formă conector 2 | Drept |
| Rată maximă transfer de date | 0 Mbit/s |
| Alimentare energie USB | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 35 g |
| Datele de ambalare | |
| Greutatea pachetului | 44 g |

Pret lichidare: 40.00 RON

Pret lichidare: 340.00 RON

Pret promo: 785.00 RON până la 29/05/26
Pret lista: 213.96 EUR fara TVA

Pret promo: 8,061.14 RON până la 31/05/26
Pret lista: 8,238.56 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)