
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii - Notebook Business (303) - Notebook mainstream (465) - Privacy screens (37) - Tablete business detasabile (41) - Genti, rucsaci notebook (155) - Periferice, adaptoare notebook (31) - Standuri & cooler laptop (13) - Alte accesorii notebook tablete (164) - Tablete, e-book reader (238) - Tablete Grafice (10) - Smartwatch (173) - Accesorii mobile (169) - Accesorii smartwatch (39) · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 27-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Adaptor Mini DP la DVI/HDMI/VGA si audio
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 12 | 7 zile |
Pret: 41.05 € (cu TVA 21%: 49.67 €)
217.08 RON (cu TVA 21%: 262.67 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Conexiune | |
| Interfaţă gazdă | Mini DisplayPort |
| Performanță | |
| Culoarea produsului | Alb |
| Grafică | |
| Rezoluţia maximă | 1920 x 1080 Pixel |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 60 g |
| Datele de ambalare | |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Lăţime ambalaj | 197 mm |
| Adâncimea ambalaj | 176 mm |
| Înălţime ambalaj | 28 mm |
| Greutatea pachetului | 62 g |

Pret lichidare: 32.00 RON

Pret lichidare: 99.00 RON

Pret: 39.96 €

Pret promo: 12,465.32 RON până la 31/05/26
Pret lista: 12,642.89 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)