
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
· Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii - Notebook Business (327) - Notebook mainstream (465) - Privacy screens (37) - Tablete business detasabile (52) - Genti, rucsaci notebook (155) - Periferice, adaptoare notebook (31) - Standuri & cooler laptop (13) - Alte accesorii notebook tablete (164) - Tablete, e-book reader (238) - Tablete Grafice (10) - Smartwatch (173) - Accesorii mobile (169) - Accesorii smartwatch (39) · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 26-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
Cablu incarcare Smart Charge 1m USB-A la Lightning
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 214 | 7 zile |
Pret: 28.63 € (cu TVA 21%: 34.64 €)
151.73 RON (cu TVA 21%: 183.59 RON)
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Lungime cablu | 1 m |
| Versiune USB | USB 2.0 |
| Conector 1 | USB A |
| Conector 1 gen | Tată |
| Conector 2 genuri | Tată |
| Factor de formă conector 1 | Drept |
| Factor de formă conector 2 | Drept |
| Placare contacte conectori | Nichel |
| Material izolator cablu | Material |
| Material conductor | De cupru |
| Rată maximă transfer de date | 480 Mbit/s |
| Culoarea produsului | Negru |
| Priza si Pornire | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 37 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime ambalaj | 199 mm |
| Adâncimea ambalaj | 174 mm |
| Înălţime ambalaj | 32 mm |
| Greutatea pachetului | 46 g |

Pret lichidare: 4.20 RON

Pret lichidare: 399.00 RON

Pret promo: 46.79 € până la 30/06/26
Pret lista: 53.34 EUR fara TVA

Pret promo: 52.99 € până la 30/06/26
Pret lista: 310.06 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)