
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
108R01124 - Waste toner container, OEM, 30.000 de pagini
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 1 | 3 zile |
Pret promo: 36.17 € (cu TVA 21%: 43.77 €)
191.55 RON (cu TVA 21%: 231.77 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 39.18 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | Phaser 6600 Xerox VersaLink C400 Colour Printer Xerox VersaLink C405 Colour Multifunction Printer WorkCentre 6605 WorkCentre 6655 WorkCentre 6655i |
| Ţara de origine | Olanda, Japonia |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 95 mm |
| Adâncime | 255 mm |
| Înălţime | 220 mm |
| Greutate | 453,6 g |
| Lăţime ambalaj | 222,2 mm |
| Adâncimea ambalaj | 254 mm |
| Înălţime ambalaj | 88,9 mm |
| Greutatea pachetului | 450 g |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 222,2 x 254 x 88,9 mm (8.75 x 10 x 3.5") |
| Greutate pachet (imperial) | 0,454 kg (1 lbs) |

Pret lichidare: 0.99 RON

Pret lichidare: 430.00 RON

Pret promo: 12,552.25 RON până la 31/05/26
Pret lista: 12,767.43 lei fara TVA

Pret promo: 14,463.20 RON până la 31/05/26
Pret lista: 14,669.23 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)