
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (424) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (88) - Kyocera Mita supplies (121) - Canon Ink (143) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (36) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (342) - Other print supplies (11) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (199) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
008R12896 Waste toner container standard capacity 100.000 pag
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 1 | 3 zile |
Pret promo: 21.76 € (cu TVA 21%: 26.33 €)
111.94 RON (cu TVA 21%: 135.44 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 23.57 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Recipient deșeuri toner |
| Compatibilitate dispozitive | Multifuncțional |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | CopyCentre 232/238/245/255/265/275, C35/C45/C55;WorkCentre M35/M45/M55, 232/238/245/255/265/275, 5632/5638, 5645/5655, 5665/5675/5687, 5735/5740/5745/5755, 5765/5775/5790, 5845/5855, 5865/5875/5890, 5865i/5875i/5890i;WorkCentrePro 35/45/55, 232/238/245/255/265/275 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Ţara de origine | Republica Cehă |
| Datele de ambalare | |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Lăţime ambalaj | 203,2 mm |
| Adâncimea ambalaj | 368,3 mm |
| Înălţime ambalaj | 108 mm |
| Greutatea pachetului | 453,6 g |
| Tip ambalaj | Cutie |

Pret lichidare: 5.85 RON

Pret lichidare: 799.00 RON

Pret promo: 2,089.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 2,333.28 EUR fara TVA

Pret promo: 16.62 € până la 30/04/26
Pret lista: 25.20 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)