
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (424) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (88) - Kyocera Mita supplies (121) - Canon Ink (143) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (36) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (342) - Other print supplies (11) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (199) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
113R00773 Unitate de imagine ORIGINAL pentru Xerox Phaser 3610/WC 3615/3655
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 1 | 9 zile |
Pret promo: 101.80 € (cu TVA 21%: 123.18 €)
523.60 RON (cu TVA 21%: 633.55 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 110.27 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Phaser 3610 WorkCentre 3615 WorkCentre 3655 WorkCentre 3655i |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Culoarea produsului | Negru |
| Ţara de origine | China |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 325 mm |
| Adâncime | 385 mm |
| Înălţime | 290 mm |
| Greutate | 2,25 kg |
| Lăţime ambalaj | 330,2 mm |
| Adâncimea ambalaj | 393,7 mm |
| Înălţime ambalaj | 279,4 mm |
| Greutatea pachetului | 2,25 kg |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 330,2 x 393,7 x 279,4 mm (13 x 15.5 x 11") |
| Greutate pachet (imperial) | 2,25 kg (4.95 lbs) |

Pret lichidare: 15.17 RON

Pret lichidare: 29.00 RON

Pret promo: 3.57 RON până la 30/06/26
Pret lista: 4.34 lei fara TVA

Pret promo: 255.00 RON până la 30/04/26
Pret lista: 55.63 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)