
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 21-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
106R02773 Cartus toner negru ORIGINAL Standard Capacity, 1500 pag
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 5 | 1 zi |
| 5 | 3 zile |
Pret promo: 42.94 € (cu TVA 21%: 51.96 €)
227.08 RON (cu TVA 21%: 274.76 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 46.51 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Phaser 3020 WorkCentre 3025 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner negru | 1500 pagini |
| Culoarea produsului | Negru |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 165 mm |
| Adâncime | 336 mm |
| Înălţime | 107 mm |
| Greutate | 793 g |
| Tip ambalaj | Cutie |

Pret lichidare: 1.95 RON

Pret lichidare: 69.00 RON

Pret promo: 11,337.14 RON până la 31/05/26
Pret lista: 11,531.50 lei fara TVA

Pret promo: 7,609.17 RON până la 31/05/26
Pret lista: 8,232.88 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)