
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
101R00555 Drum Cartridge pentru Phaser 3330, Workcentre 3335/3345, 30.000 pag
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 41 | 3 zile |
Pret promo: 62.68 € (cu TVA 21%: 75.84 €)
331.93 RON (cu TVA 21%: 401.64 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 67.90 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Phaser 3330 WorkCentre 3300 Series |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner negru | 30000 pagini |
| Ţara de origine | China |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime ambalaj | 254 mm |
| Adâncimea ambalaj | 344,9 mm |
| Înălţime ambalaj | 130,8 mm |
| Greutatea pachetului | 940 g |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 254 x 344,9 x 130,8 mm (10 x 13.6 x 5.15") |

Pret lichidare: 599.00 RON

Va rugam sa sunati pentru pret

Pret promo: 24,701.33 RON până la 31/05/26
Pret lista: 25,124.79 lei fara TVA

Pret promo: 4,910.61 RON până la 31/05/26
Pret lista: 5,091.78 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)