
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (424) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (88) - Kyocera Mita supplies (121) - Canon Ink (143) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (36) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (342) - Other print supplies (11) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (199) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
108R00975 Waste Toner Cartridge OEM pentru Xerox Phaser 6700
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Phaser 6700 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Ţara de origine | China, Olanda |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 90 mm |
| Adâncime | 440 mm |
| Înălţime | 95 mm |
| Greutate | 589,6 g |
| Lăţime ambalaj | 95 mm |
| Adâncimea ambalaj | 440 mm |
| Înălţime ambalaj | 95 mm |
| Greutatea pachetului | 460 g |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni ambalaj (LxlxH) | 9,4 x 43,9 x 10,4 mm |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 108 x 527 x 95,2 mm (4.25 x 20.8 x 3.75") |
| Greutate pachet (imperial) | 0,59 kg (1.3 lbs) |

Pret lichidare: 18.50 RON

Pret lichidare: 4.40 RON

Pret promo: 6,249.56 RON până la 30/04/26
Pret lista: 6,748.11 lei fara TVA

Pret promo: 3.57 RON până la 30/06/26
Pret lista: 4.34 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)