
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
013R00690 DRUM ORIGINAL pentru Xerox B310 / B305 / B315, 40.000 pag
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 5 | 2 zile |
Pret promo: 64.87 € (cu TVA 21%: 78.50 €)
343.54 RON (cu TVA 21%: 415.69 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 70.27 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Xerox B305 Multifunction Printer Xerox B310 Printer Xerox B315 Multifunction Printer |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Ţara de origine | China, Mexic |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 170 mm |
| Adâncime | 370 mm |
| Înălţime | 160 mm |
| Greutate | 1,04 kg |
| Lăţime ambalaj | 119,4 mm |
| Adâncimea ambalaj | 299,7 mm |
| Înălţime ambalaj | 360,7 mm |
| Greutatea pachetului | 1,04 kg |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 119,4 x 299,7 x 360,7 mm (4.7 x 11.8 x 14.2") |
| Greutate pachet (imperial) | 1,04 kg (2.3 lbs) |

Pret lichidare: 1,100.00 RON

Pret lichidare: 1,039.91 €

Pret promo: 9,314.80 RON până la 31/05/26
Pret lista: 9,474.48 lei fara TVA

Pret promo: 7,212.77 RON până la 31/05/26
Pret lista: 7,406.96 lei fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)