
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
115R00140 Fuser ORIGINAL Xerox pentru VersaLink B600 / B610
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Xerox VersaLink B600/B610 Printer Xerox VersaLink B605/B615 Multifunction Printer |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Ţara de origine | Olanda |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime ambalaj | 210 mm |
| Adâncimea ambalaj | 450 mm |
| Înălţime ambalaj | 195 mm |
| Greutatea pachetului | 1,46 kg |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |

Pret lichidare: 6.00 RON

Pret lichidare: 40.00 RON

Pret promo: 26.67 € până la 30/06/26
Pret lista: 31.00 EUR fara TVA

Pret promo: 213.00 € până la 29/05/26
Pret lista: 282.15 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)