
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (424) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (88) - Kyocera Mita supplies (121) - Canon Ink (143) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (36) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (342) - Other print supplies (11) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (199) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
013R00691 DRUM (Imaging unit) ORIGINAL, pentru Xerox B230, B
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 3 | 1 zi |
| 38 | 2 zile |
Pret promo: 61.19 € (cu TVA 21%: 74.04 €)
314.72 RON (cu TVA 21%: 380.81 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 66.28 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Xerox B225 Multifunction Printer Xerox B230 Printer Xerox B235 Multifunction Printer |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Ţara de origine | China |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 235 mm |
| Adâncime | 380 mm |
| Înălţime | 120 mm |
| Greutate | 862 g |
| Lăţime ambalaj | 121,9 mm |
| Adâncimea ambalaj | 381 mm |
| Înălţime ambalaj | 236,2 mm |
| Greutatea pachetului | 780 g |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 121,9 x 381 x 236,2 mm (4.8 x 15 x 9.3") |
| Greutate pachet (imperial) | 0,776 kg (1.71 lbs) |

Pret lichidare: 744.00 RON

Pret lichidare: 439.00 RON

Pret promo: 230.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 241.54 EUR fara TVA

Pret promo: 180.00 € până la 30/04/26
Pret lista: 223.46 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)