
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (424) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (88) - Kyocera Mita supplies (121) - Canon Ink (143) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (36) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (342) - Other print supplies (11) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (199) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 24-04-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
108R00973 - Drum Yellow ORIGINAL pentru Phaser 6700, 50000 pagini
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 9 | 8 zile |
Pret promo: 56.50 € (cu TVA 21%: 68.37 €)
290.60 RON (cu TVA 21%: 351.62 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 61.20 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Culori de imprimare | Galben |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Phaser 6700 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner color | 50000 pagini |
| Ţara de origine | China, Olanda |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 165 mm |
| Adâncime | 430 mm |
| Înălţime | 140 mm |
| Greutate | 1,32 kg |
| Lăţime ambalaj | 160 mm |
| Adâncimea ambalaj | 430 mm |
| Înălţime ambalaj | 135 mm |
| Greutatea pachetului | 1,32 kg |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Alte caracteristici | |
| Lungime de ambalaj | 43 cm |
| Culoare | Da |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Cartuş Capacity | 50000 foi |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 158,8 x 431,8 x 139,7 mm (6.25 x 17 x 5.5") |
| Greutate pachet (imperial) | 1,32 kg (2.9 lbs) |

Pret lichidare: 349.00 RON

Pret lichidare: 31.00 RON

Pret promo: 32.27 € până la 30/04/26
Pret lista: 43.96 EUR fara TVA

Pret promo: 242.27 € până la 30/06/26
Pret lista: 303.65 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)