
|
Cautare globala
Grupe (expandabil)
· Consumabile ink, toner, riboane
- Cartus inkjet HP (378) - Cartus toner HP (560) - XEROX print supplies (432) - Canon Laser (196) - Cartus toner Brother (309) - Epson ink (311) - Casete si Benzi de Etichetare (155) - Cartus, toner, KM (146) - Cartus, toner Ricoh (90) - Kyocera Mita supplies (123) - Canon Ink (147) - Panasonic print supplies (5) - Sharp print supplies (10) - OKI (147) - Epson Laser (35) - Epson ribbon (17) - Supplies bundles (23) - Cartuse alte impachetari (33) - Xerox for non-xerox (43) - Cartus toner Lexmark (350) - Other print supplies (14) - Riboane (6) - Piese schimb, mentenanta (204) · Periferice IT si printing · Oferte MPS · Ergonomie Birou · Instrumente de scris si accesorii · Accesorii birou, birotica generala · Organizare documente · Articole din hartie · Articole prezentare · Videoproiectoare, LFD · Sisteme Videoconferinta · Laptopuri, tablete si accesorii · Calculatoare si accesorii PC · Telefonie · Baterii, Casete, CD/DVD · Articole scolare · Neclasificate Curs BNR 22-05-2026
|
↑↓ Coş cumpărături (Gol)
008R13325 Waste toner cartridge, ORIGINAL pentru Xerox C310/C315, 25000 pag
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Cantitate | Livrare in |
| 10 | 3 zile |
Pret promo: 18.08 € (cu TVA 21%: 21.88 €)
95.74 RON (cu TVA 21%: 115.85 RON) până la 30/06/26
Pret lista: 19.58 EUR fara TVA
| Specificatii ICECAT, traduse automat din engleza | |
| Caracteristici | |
| Tipul | Recipient deșeuri toner |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Xerox C310 Colour Printer Xerox C315 Colour Multifunction Printer Xerox C320 Colour Printer Xerox C325 Colour Multifunction Printer Xerox C410 Colour Printer Xerox VersaLink C415 Colour Multifunction Printer |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Culoarea produsului | Negru |
| Ţara de origine | China |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime ambalaj | 192 mm |
| Adâncimea ambalaj | 465 mm |
| Înălţime ambalaj | 140 mm |
| Greutatea pachetului | 750 g |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x H) | 192 x 465,1 x 140 mm (7.56 x 18.3 x 5.51") |
| Greutate pachet (imperial) | 0,748 kg (1.65 lbs) |

Pret lichidare: 97.00 RON

Pret lichidare: 0.35 RON

Pret: 45.11 €

Pret promo: 35.00 € până la 30/06/26
Pret lista: 40.00 EUR fara TVA
Copyright © 2007-2026 OFFICE MAX SRL | Magazin online: omax.ro (retail si comenzi rapide)